www.fcjuventus-al.tk
Nese deshironi ti shihni forumet tjera dhe qe te keni qasje ne komentim atehere Regjistrohuni ne Forum.
www.fcjuventus-al.tk
Nese deshironi ti shihni forumet tjera dhe qe te keni qasje ne komentim atehere Regjistrohuni ne Forum.

www.fcjuventus-al.tk - Mire se vini


www.Juventusroom.tk - FORUM
 
ForumMire se viniGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

Sondazh
Cili do ishte Sulmi i Juves 2009-2010 ?
Del Piero - Amauri
www.FCJUVENTUS-AL.TK - Mire se vini Vote_lcap29%www.FCJUVENTUS-AL.TK - Mire se vini Vote_rcap
 29% [ 2 ]
Del Piero - Trezeguet
www.FCJUVENTUS-AL.TK - Mire se vini Vote_lcap0%www.FCJUVENTUS-AL.TK - Mire se vini Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Del Piero - Iaquinta
www.FCJUVENTUS-AL.TK - Mire se vini Vote_lcap14%www.FCJUVENTUS-AL.TK - Mire se vini Vote_rcap
 14% [ 1 ]
Amauri - Trezeguet
www.FCJUVENTUS-AL.TK - Mire se vini Vote_lcap29%www.FCJUVENTUS-AL.TK - Mire se vini Vote_rcap
 29% [ 2 ]
Amauri - Iaquinta
www.FCJUVENTUS-AL.TK - Mire se vini Vote_lcap29%www.FCJUVENTUS-AL.TK - Mire se vini Vote_rcap
 29% [ 2 ]
Iaquinta - Trezeguet
www.FCJUVENTUS-AL.TK - Mire se vini Vote_lcap0%www.FCJUVENTUS-AL.TK - Mire se vini Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 7
Ndeshja e Radhes
Juventus - Inter 14.08.2009 Trofeo TIM 20:30 Juventus - Milan 14.08.2009 Trofeo TIM 21:30
Partneret
Burimi i Informacioneve www.LAJMESPORT.com Behuni edhe ju pjese e Webit tone. ari.juve@live.com